• zo
    02
    jan
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Eredienst

     

  • zo
    09
    jan
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. H.J. Visser - Daarlerveen

     

  • zo
    16
    jan
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J.W. Boerma - Hardenberg

     

  • zo
    23
    jan
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen N.O

  • zo
    30
    jan
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J.W. Boerma - Hardenberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. G.J. Slotman - Kampen Noord

  • zo
    06
    feb
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. R.M. Meijer - Meppel

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

  • zo
    13
    feb
    2022

    Morgendienst 10.00 uur Avondmaal
    Ds. T.J. Havinga - Beilen

    Middagdienst 15.00 uur Avondmaal
    Ds. J.J. Drijfhout - Hattem

  • zo
    20
    feb
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J.W. van der Jagt - Dalfsen

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    27
    feb
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. H.J. Visser - Daarlerveen

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    06
    mrt
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J. Boerma - Hardenberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.E. Kramer - Nieuwleusen

  • wo
    09
    mrt
    2022

    Avonddienst 19.30 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

  • zo
    13
    mrt
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Eredienst

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R.W.J van Ommen - Rouveen

  • zo
    20
    mrt
    2022

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. T.J. Havinga - Beilen

  • zo
    27
    mrt
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. S.M. Alserda - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.J. Drijfhout - Hattem

  • zo
    03
    apr
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J.W. v.d. Jagt - Dalfsen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. H. Offereins - Steenwijk

  • zo
    10
    apr
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. K.S. Tamminga - Meppel

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. G.J. Slotman - Kampen N

  • vr
    15
    apr
    2022

    Avonddienst 19.30 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

  • zo
    17
    apr
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. A.J. Minnema - Balkbrug

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.E. Kramer - Nieuwleusen

  • zo
    24
    apr
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Stud. N van Veen - Kampen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R.M. Meijer - Meppel

  • zo
    01
    mei
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R de Graaf - Hardenberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.W. van der Jagt - Dalfsen

  • zo
    08
    mei
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. S.M. Alserda - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

  • zo
    15
    mei
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen N.O.

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. A.J. Minnema - Balkbrug

  • zo
    22
    mei
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J.W. Boerma - Hardenberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. M.K. van Rijswijk - Bedum

  • do
    26
    mei
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Eredienst

  • zo
    29
    mei
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J.W. van der Jagt - Dalfsen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. T.J. Havinga - Beilen

  • zo
    05
    jun
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R. Th. Pos - Steenwijk

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • za
    11
    jun
    2022

    Middagdienstdienst 15.00 uur
    Trouwdienst Aljan Wassens en Roëlle Wubs
    Ds. D.C. Meijer - Hardenberg-Baalderveld

  • zo
    12
    jun
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. C.T. Basoski - Groningen N.W.

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. K.S. Tamminga - Meppel

  • zo
    19
    jun
    2022

    Morgendienst 09.30 uur Belijdenisdienst
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R. Pos - Steenwijk

  • zo
    26
    jun
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R.W.J. van Ommen - Rouveen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R.P. Heij - Heemse

  • zo
    03
    jul
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. A.J. Minnema - Balkbrug

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. G.J. Slotman - Kampen N

  • zo
    10
    jul
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. K.S. Tamminga - Meppel

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    17
    jul
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    24
    jul
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J. Zwart - Zwolle

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

  • zo
    31
    jul
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. H.J. Boiten - Amersfoort

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. A.M. de Hullu - Ommen-W

  • zo
    07
    aug
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. T. Wendt - Ommen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. P.K. Meijer - Meppel

  • zo
    14
    aug
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. D.S. Dreschler - Heemse

  • zo
    21
    aug
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. K.S. Tamminga - Meppel

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

  • zo
    28
    aug
    2022

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R. Th. Pos - Steenwijk

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. A.P. Feyen - Hardenberg-Baalderveld

 

<< EREDIENSTEN >>