• zo
    03
    jan
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. F.J. Bijzet -Emmen

  • zo
    10
    jan
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J. Zwart - Zwolle

  • zo
    17
    jan
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

  • zo
    24
    jan
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

  • zo
    31
    jan
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. A.J. Minnema - Balkbrug

  • zo
    07
    feb
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J.W. Boerma - Hardenberg-Centrum

  • zo
    14
    feb
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J. Beekhuis - Hoogeveen

  • zo
    21
    feb
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

  • zo
    28
    feb
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. T. Wendt - Ommen N.O.

  • zo
    07
    mrt
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J. Beekhuis - Hoogeveen

  • wo
    10
    mrt
    2021

    Avonddienst 19.30 uur
    Ds. R. de Graaf - Hardenberg

  • zo
    14
    mrt
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

  • zo
    21
    mrt
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

  • zo
    28
    mrt
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. F.J. Bijzet - Emmen

  • vr
    02
    apr
    2021

    Avonddienst 19.30 uur
    Ds. D.S. Dreschler - Heemse

  • zo
    04
    apr
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

  • zo
    11
    apr
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J. Zwart - Zwolle

  • zo
    18
    apr
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R. de Graaf - Hardenberg

  • zo
    25
    apr
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. K.S. Tamminga - Meppel

  • zo
    02
    mei
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R.M. Meijer - Meppel

  • zo
    09
    mei
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

  • do
    13
    mei
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. F.J. Bijzet - Emmen

  • zo
    16
    mei
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. K. Tamminga - Meppel

  • zo
    23
    mei
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Eredienst

  • zo
    30
    mei
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. D.S. Dreschler - Heemse

  • zo
    06
    jun
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R. de Graaf - Hardenberg

  • zo
    13
    jun
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

  • zo
    20
    jun
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Kand. P. Zuidema - Tolbert

  • zo
    27
    jun
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Eredienst

  • zo
    04
    jul
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Eredienst

  • zo
    11
    jul
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R. de Graaf - Hardenberg

  • zo
    18
    jul
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. T. Wendt - Ommen

  • zo
    25
    jul
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. F.J. Bijzet - Emmen

  • zo
    01
    aug
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J. Zwart - Zwolle

  • zo
    08
    aug
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. H.J. Boiten - Amersfoort

  • zo
    15
    aug
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

  • zo
    22
    aug
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

  • zo
    29
    aug
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R.W.J. van Ommen - Rouveen

  • zo
    05
    sep
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. F.J. Bijzet - Emmen

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    12
    sep
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R.W.J. van Ommen - Rouveen

  • zo
    19
    sep
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. W. Jagersma - Assen-Zuid

  • zo
    26
    sep
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J.J. Drijfhout - Hattem Centrum

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    03
    okt
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Kand. P. Zuidema - Tolbert

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen NO

  • zo
    10
    okt
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J. Zwart - Zwolle

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.H. Soepenberg - Assen Zuid

  • zo
    17
    okt
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.W. Boerma - Hardenberg-Centrum

  • zo
    24
    okt
    2021

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J.W. van de Jagt - Dalfsen-West

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    31
    okt
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. M.K. van Rijswijk - Bedum

    Middagdienst 14.30 uur
    Ds. H. Offereins - Steenwijk

  • wo
    03
    nov
    2021

    Avonddienst 19.30 uur
    Ds. F.J. Bijzet - Emmen

  • zo
    07
    nov
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. R.A. Schipper - Assen

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    14
    nov
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J. Beekhuis - Hoogeveen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

  • zo
    21
    nov
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. K.S. Tamminga - Meppel

  • zo
    28
    nov
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. T.J. Havinga - Beilen

  • zo
    05
    dec
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. D.S. Dreschler - Heemse

    Middagdienst 14.30 uur
    Ds. H. Offereins - Steenwijk

  • zo
    12
    dec
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J. Dunnewind - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R. de Graaf - Hardenberg

  • zo
    19
    dec
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R.M. Meijer - Hardenberg

  • za
    25
    dec
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. K. Tamminga - Meppel

     

  • zo
    26
    dec
    2021

    Morgendienst 10.00 uur
    Eredienst

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. H.M. Smit

     

  • vr
    31
    dec
    2021

    Avonddienst 18.00 uur
    Eredienst

 

<< EREDIENSTEN >>