• zo
    05
    feb
    2023

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. S.M. Alserda - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Kerkelijk werker G. Pruijssen - Lutten

  • zo
    12
    feb
    2023

    Morgendienst 10.00 uur Avondmaal
    Ds. R.P. Heij - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.J. Drijfhout - Hattem Centrum

  • zo
    19
    feb
    2023

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. A.G de Bruijn - Gees

  • zo
    26
    feb
    2023

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. A.P. Feijen - Baalderveld Zuid

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. D.S. Dreschler - Heemse

  • zo
    05
    mrt
    2023

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J. Zwart - Zwolle

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • wo
    08
    mrt
    2023

    Avonddienst 19.30 uur
    Ds. W. Jagersma - Assen Zuid

     

  • zo
    12
    mrt
    2023

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. G.O. Sander - Assen West

    Middagdienst 15.30 uur
    Ds. P.R. Baas - Apeldoorn

  • zo
    19
    mrt
    2023

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J.E. Kramer - Nieuwleusen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. P. Groen - Giethoorn

  • zo
    26
    mrt
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R.W.J. van Ommen - Rouveen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. H. Offereins - Steenwijk

  • zo
    02
    apr
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. M.H. Oosterhuis - Kampen Zuid

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • vr
    07
    apr
    2023

    Avonddienst 19.30 uur
    Ds. J.E. Kramer - Nieuwleusen

     

  • zo
    09
    apr
    2023

    Morgendienst 09.30 uur Avondmaal
    Ds. R.M. Meijer - Meppel

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen

  • zo
    16
    apr
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. T. Wendt - Lemelerveld

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. T.J. Havinga - Beilen

  • zo
    23
    apr
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J. van Beveren - IJsselmuiden

  • zo
    30
    apr
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. G.O. Sander - Assen West

    Middagdienst 15.00 uur
    Stud. S. Reehoorn - Kampen

  • zo
    07
    mei
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. K.S. Tamminga - Meppel

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    14
    mei
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. C.T. Basoski - Groningen NW

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen

  • do
    18
    mei
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. Y.E. Seong - Marienberg

     

  • zo
    21
    mei
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Drs. K. de Graaf - Kampen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.W. Boerma - Hardenberg Centrum

  • zo
    21
    mei
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. A.J. Minnema - Balkbrug

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J. van Beveren - IJsselmuiden

  • zo
    04
    jun
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. S.M. Alserda - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    11
    jun
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.W. Boerma - Hardenberg Centrum

  • zo
    18
    jun
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. M.H. Oosterhuis - Kampen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R.P. Heij - Heemse

  • zo
    25
    jun
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. K.S. Tamminga - Meppel

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.W. Boerma - Hardenberg Centrum

  • zo
    02
    jul
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R.M. Meijer - Meppel

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. Y.E. Seong - Marienberg

  • zo
    09
    jul
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. H.J. Boiten - Amersfoort

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    16
    jul
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

  • zo
    23
    jul
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. W. Jagersma - Assen Zuid

    Middagdienst 15.00 uur
    Stud. S. Reehoorn - Kampen

  • zo
    30
    jul
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. G.O. Sander - Assen West

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. M.K. van Rijswijk - Bedum

  • zo
    06
    aug
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Kand. F.J. Bakker - Kampen

    Middagdienst 15.00 uur
    Kand. F.J. Bakker - Kampen

  • zo
    13
    aug
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. A.J. Minnema - Balkbrug

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. Y.E. Seong - Marienberg

  • zo
    20
    aug
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. S.M. Alserda - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R.W.J. van Ommen - Rouveen

  • zo
    27
    aug
    2023

    Morgendienst 09.30 uur
    Eredienst

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen

 

<< EREDIENSTEN >>